شرایط واردات خودرو در تهران

شرایط واردات خودرو

شرکت پندار خودرو با بهره گیری از تیمی مجرب کلیه امور مربوط به واردات خودرو اعم از خرید ، ترخیص خودرو، پروفرم ، ثبت سفارش خودرو در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

نکاتی که باید در هنگام خرید خودرو  توجه داشته باشید .

نمایندگان خودرو در این کشورها در زمینه صادرات فعال نیستند و شما باید از showroom ها و نمایشگاه ها خودرو خریداری نمایید .

در صورت خرید از نماینده احتمالا تا ۵ درصد برای شما تخفیف لحاظ خواهند کرد . (چون بیمه و گارانتی اون کشور به درد شما نمیخوره ، بخشی از هزینه رو پرداخت میکنند )

در هنگام خرید از نمایشگاه های خودرو باید توجه داشته باشید که خودرو های زیادی با اپشن های نصبی و یا ضربه خورده و رنگ شده و یا کارکرده  وجود دارند که ممکن است به عنوان خودرو صفر و کار نکرده معرفی شوند .

شرایط واردات خودرو به کشور کویت نیاز به ویزایی دارید که برای همه در دسترس نیست .

در نمایشگاه ها امکان خرید خودرو زیر قیمت نماینده وجود دارد .

با توجه به عدم اگاهی و شناخت نسبت به فروشندگان غیرمجاز (نمایشگاه ها ) خرید از نماینده می توانید گزینه مطمئن و مناسب تری برای اشخاصی که برای مصارف شخصی خودرو وارد می کنند باشد  .

اگر قصد دارید یک دستگاه خودرو وارد کنید و خودتان شخصا اقدام به مسافرت و خرید نمایید حاشیه سود شما ممکن است صفر و یا بسیار ناچیز باشد .

قبل از اقدام به مسافرت از موجود بودن خودرو در کشور مقصد اطمینان حاصل فرمایید .

اگر قصد واردات خودرو و استفاده به صورت عمومی (پلاک ملی )دارید قبل از خرید خودرو لیست خودروهای مجاز به ورود را مشاهده فرمایید .

سود واردات خودرو به تعداد خودرو وارد شده و نوع خودرو متفاوت است و بسته به خودرو های مختلف بین ۵ تا ۱۰ درصد است .

لیست خودروهای سواری مجاز به ورود در سال ۱۳۹۴

بعد از خرید، خودرو را حمل کرده و به یکی از گمرکات ایران که در زمینه خودرو فعال هستند منتقل میکنید که شامل گمرک خرمشهر ، گمرک بندرعباس ، گمرک شهریار و گمرک بوشهر و ..

هزینه حمل خودرو بسته به مقصد و نوع خودرو و اینکه با کانینر و یا به صورت فله حمل شود متفاوت است .

قبل از اقدام به واردات خودرو شما باید تصمیم گرفته باشید که خودرو را برای مناطق ازاد و یا برای استفاده به صورت عمومی ( پلاک ملی )می خواهید وارد کنید

بر حسب نیاز خود قبض انبار مناطق ازاد و یا خودروهای پلاک ملی را تهیه مینمایید . در صورتی خودروی شما برای استفاده در مناطق ازاد وارد شده و اشتباها در پارکینگ مربوط به خودروهای ملی قرار داده اید برای تغییر قبض انبار نیاز به پرداخت هزینه است .