خرید خودروهای وارداتی

خرید خودروهای وارداتی

شرکت پندار خودرو با بهره گیری از تیمی مجرب کلیه امور مربوط به واردات خودرو اعم از خرید ، ترخیص خودرو، پروفرم ، ثبت سفارش در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

اگرچه خودروهای وارداتی سهم‌اندکی از بازار‌ايران را به خود اختصاص داده و با توجه به قیمت شان‌، قشری خاص از جامعه‌، خریدار آنها به حساب مي‌آیند‌، اما همین سهم‌اندک‌، تنوع خوبی را در بازار خودرو کشور‌ايجاد و چهره خیابان‌ها را متنوع تر کرده است.
در حال حاضر بازار خودرو‌ايران‌، میهمان برند‌های مختلفی از خودروسازان بزرگ دنیاست و هر کدام از آنها با توجه به محدوده قیمتی که دارند‌، مشتریانی خاص را به خود مي‌بینند.وارداتی‌ها بیشتر به لحاظ کیفیت بالا و طراحی زیبایی که دارند‌، مورد توجه‌ايرانی‌ها قرار گرفته‌اند.

 

نکات مهم در هنگام خرید یک خودرو وارداتی را برشمرده که در پی‌آید:
1 - تمامی اطلاعات واقعی یک خودرو وارداتی در متن برگ ترخیص گمرکی درج شده است لذا خریداران باید اصل برگه‌های ترخیص را با دقت بررسی کنند تا از سال ساخت خودرو، تجهیزات جانبی، شماره فنی، شماره موتور و شماره شاسی آگاه شوند و آن را با شماره‌های حک شده در لای درب خودرو پشت کمربند ایمنی (طرف راننده)، بدنه داخلی موتور، داخل اتاق زیر صندلی عقب و سینی داشبورد تطبیق دهند.
2 - معمولا کد VIN که همان شاسی خودرو است در سمت چپ شیشه جلو حک شده و همانند اثر انگشت افراد، این شماره برای خودرو منحصر به فرد است، لذا مشتریان حتما از طریق شبکه پست الکترونیکی شرکت سازنده اصلی خودرو اطلاعات سال ساخت را استعلام بگیرند.
3 - در هنگام خرید یک خودرو وارداتی دقت داشته باشید که قطعات فرعی جایگزین اصلی نشود.
4 - آمپر خودروهای جدید به صورت دیجیتالی بوده و استنباط عموم براین است که کیلومتر خودروهای جدید غیرقابل تغییر است. اما این باور درستی به حساب نمی‌آید چرا که کیلومترهای دیجیتالی قابل نفوذ هستند بنابراین بهترین وسیله برای آگاهی ازکیلومتر واقعی خودرو وارداتی، دستگاه دیاگ است تا به واسطه آن از طریق ECU یعنی همان مغز هوشمند خودرو اطلاعات درست کارکرد خودرو آشکار شود.
5 - به گلگیرها و موم قطعات بدنه خودرو توجه ویژه داشته باشید.