خودروهای چینی

خودروهای چینی 

خیلی از خودروهای چینی بسیار شیک و زیبا هستند ولی متقاضیان این خودرو ها کم شده است. 

بسیاری از افراد در ذهن خود می گویند آیا خودرو چینی می تواند برایشان بهترین مدل خودرو باشد به تازگی خودرو های چینی با خودروهای وارداتی اروپایی رقابت می نماید خودروهای چینی که بهترین خودرو در بازار ایران می باشند جیلی، چری، لیفان، ام وی ام، جک و … همگی اسامی ماشین های چینی است که در چند سال اخیر بازار ایران را قرق کرده اند. ماشین های خوش بر و رویی که حالا مشتری های زیادی هم پیدا کرده اند و به دلیل آپشن های مختلفی که دارند، خیلی ها را به سمت خودشان جلب کرده اند اما از آنجا که پشت سر اجناس چینی هیچ وقت خوب حرف نمی زنند، این ماشین ها هم هیچ وقت با اقبال عمومی مواجه نشدند.

مزیت‌های محصولات چینی :

1- قیمت مقرون به صرفه: مهم‌ترین ویژگی ماشین‌های چینی حتی درمحصولات بروز، قیمت پایین آنان نسبت به دیگر خودروهای موجود در بازار خواهد بود، زیرا تعداد زیادی از کارخانه‌های خودروسازی در کشور چین وجود دارد و علاوه بر این، نیروی کار ارزان قیمت هم وجود دارد که اجازه می‌دهد قیمت تمام شده یک خودرو بسیار کاهش پیدا کند و علاقه‌مندان بتوانند یک اتومبیل برای خود داشته باشند، هرچند قیمت پایین خودروهای چینی دلیلی بر کیفیت پایین آنان نخواهد بود و برخی از آنان دارای کیفیت مطلوب برای مشتریان خود خواهند بود.

2- امنیت بالا: ماشین‌های مدرن چینی مطابق با مقررات بین المللی توسعه پیدا می‌کنند و بسیاری از آنان همراه با تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته ساخته می‌شوند. بنابراین لازم نیست که مشتریان بابت ایمنی خودروهای چینی نگران باشند.

3- طراحی مدرن: همانطور که در ابتدا گفتیم، خودروهای چینی در سال‌های گذشته چندان حرفی در طراحی و کیفیت برای گفتن نداشتند، اما در این چند سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته و با آغاز همکاری میان شرکت‌های بزرگ خودروسازی، موفق به بهبود شرایط خود در طراحی ظاهر اتومبیل شده‌اند که حتی طراحی ظاهری برخی از آنان، بهتر از ماشین‌های تولید شده به دست شرکت‌های ژاپنی و اروپایی بوده است. هرچند با ترکیب طراحی چند اتومبیل با یکدیگر، یک نتیجه مطلوب بدست می‌آید.

4- تعمیر و نگهداری آسان: علاقه‌مندان به ماشین‌های پیشرفته امروزی اگر یک ماشین چینی خریداری کنند، می‌توانند سرویس‌های ماشین خود را انجام دهند و یا نیازهای اولیه ماشین را بدون مراجعه به نمایندگی، از فروشنده‌ها خریداری کنند.

5- تجهیزات اصلی خوب: حتی در ساده‌ترین خودروهای چینی، می‌توانید بر روی گزینه‌های رفاهی و عملکردی از جمله سیستم تهویه کابین، صندلی‌های مجهز به گرمکن، شیشه‌های برقی، ایربگ‌های ایمنی و... حساب باز کند که باعث می‌شود وسیله نقلیه شما بسیار راحت‌تر باشد.

6- در دسترس بودن قطعات یدکی: پیدا کردن قطعات یدکی برای محصولات لوکس بازار و یا خودروهای خاص و لاکچری چندان کار آسانی نخواهد بود، در صورتی که می‌توانید با خرید یک خودروی چینی، خدمات پس از فروش و قطعات یدکی مناسب آن را تقریبا در هر کشوری و شهری پیدا کنید.

جهت واردات خودرو های چینی با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

02144977101

09121414457

02144977101